Ana Sayfa Global Haberler Black Desert Franchise Gelirleri 1 Milyar Doları Buldu

Black Desert Franchise Gelirleri 1 Milyar Doları Buldu

1371
Black Desert Franchise Gelirleri 1 Milyar Doları Buldu
Black Desert Franchise Gelirleri 1 Milyar Doları Buldu

Black Desert Franchise Gelirleri 1 Milyar Doları Buldu! Pearl Abyss bugün, çok platformlu MMORPG franchiseının dört yıldan kısa bir sürede, 2015’te piyasaya sürülmesinden bu yana brüt satışlarla totalde 1 milyar dolar kazanarak dönüm noktasına ulaştığını açıkladı.

Pearl Abyss CEO’su Robin Jung, “bu başarıya vesile olan her şey, herkes ile gurur duyuyoruz; son dört yılda takımlarımızın sıkı ve özverili çalışmaları, dünyanın dört bir yanındaki hayran topluluklarımızın destekleri… Black Desert’in brüt satışlarının %30’undan fazlasının geçtiğimiz yıl Asya’da piyasaya sürülen ilk mobil platform sürümünden kaynaklandığını ve satışların hızla arttığını belirtmek isterim. Pearl Abyss, Black Desert’in geleceği adına oldukça umutlu, 2019 yılı sonuna kadar Black Desert Mobile’nin globalde piyasaya sürüldüğü günü tüm hayranlarımızla birlikte görmek için sabırsızlanıyoruz.”

Black Desert Franchise PC ve Xbox One sürümleri, pay-to-play olarak mağazalarda satışa sunuluyor. Oyunun iOS ve Android sürümleri ise uygulama içi satın alımlarla birlikte ücretsiz bir şekilde piyasaya sürülecek. Black Desert PC versiyonu tek başına 150 ülkede piyasaya sürüldü ve 10 milyon kayıtlı kullanıcıya sahip.

Dahası ve gelişmeler için takipte kalın!