Ana Sayfa Global Haberler Black Desert Dünyası Cadılar Bayramı Kutlamalarına Hazırlanıyor!

Black Desert Dünyası Cadılar Bayramı Kutlamalarına Hazırlanıyor!

964
Black Desert Dünyası Cadılar Bayramı Kutlamalarına Hazırlanıyor!
Black Desert Dünyası Cadılar Bayramı Kutlamalarına Hazırlanıyor!

Black Desert Dünyası Cadılar Bayramı Kutlamalarına Hazırlanıyor! Cadılar Bayramı öncesi etkinliklerle yine birçok oyuncuya keyifli içerikler hazırlayan Black Desert Ekibi, oldukça eğlenceli geçecek bir dönemle ve hazırladıkları özel ödüllerle Maceracılarına sesleniyor. Ayrıca deniz tutkunu Maceracıları heyecanlandıracak çeşitli sürprizler bekliyor olacak.

Black Desert Türkiye & MENA Dünyası’na heyecan verici yenilikler geliyor. Maceracıların uzun zamandır heyecanla beklediği Okyanus Çağı ve Cadılar Bayramı güncellemeleriyle beraber birçok özel ödülün dağıtılacağı çeşitli etkinlikler bizleri bekliyor.

Cadılar Bayramı Kutlamaları Başlıyor!

Cadılar Festivali eğlencesi bugün başlıyor. 6 Kasıma kadar 4 farklı ön etkinlik ile bu özel günü kutlamaya başlayacak olan Maceracılar, Black Desert Dünyası’nda gezinen Cadılar Bayramı’na özel Boss Spook’a meydan okuyarak eşyalar kazanabilecekler.

Maceracılar, tasarım kıyafetleri için oluşturulmuş çeşitli tasarım paketlerini elde etmek için Siyah Kumaş x10 toplayabilir ve bunları takas edebilirler. Balkabağı Hayaleti’nden alınan görevi tamamlayan Maceracılar 100 Enerji ve 150 Katkı Puanı EXP kazanabilirler. Meydan Okuma Ödülleri kapsamında 3 saat boyunca meydan okuyan Maceracılar Cadılar Bayramı Parası(1 saat) x5, Cadılar Bayramı Şekeri(2 saat) x1 ve Cadılar Bayramı Kesesi(3 saat) x1 ödüllerin sahibi olacaklar. Ayrıca bu eşyaları Cron Taşı, Keskin Kara Kristal Parçası ve Güzel Aksesuar Kutusu gibi eşyalarla takas edebilecekler. Yanı sıra, [Etkinlik] Cadılar Bayramı Şekeri ve [Etkinlik] Cadılar Bayramı Kesesi eşyalarını [-] şeklinde birleştirip  [Etkinlik] Cadılar Bayramı Şeker Kesesi elde ederek  keseden Göz Alıcı Kimya Taşı – Yıkım ve Urugon’un Ayakkabısı eşyalarının bulunduğu eşyalardan rastgele birini elde edebilecekler.

Ön Etkinliklerde Birçok Ödül Kazanma Şansı!

İkinci büyük bir güncelleme ile Okyanus Çağını kutlamaları kapsamında, maceracılara  destek olacak gemi inşaası için eşya toplayabilecekleri 3 ön etkinlik de bizleri bekliyor olacak. 23 Ekim tarihine kadar her gün 1 saat oyunda kalan Maceracılar, NPC Croix’den ‘[Etkinlik] Gemi Lisansı: Epheria Kalyon Parçası’ x6 ile Gemi Lisansı: Epheria Kalyon (Kalis Parlamentosu Onaylı) eşyaları takas edebilecekler. 30 Ekim tarihine kadar maceracılar gemi yapımında kullanabilecekleri eşyalar ve Denizcilik EXP elde edebilmek için çeşitli ön etkinliklere katılabilecekler. Yanı sıra, Kargo, Katkı Puanı EXP ve Standart Kare Kereste gibi daha birçok ödül kazanmak için çeşitli görevler Maceracıları bekliyor olacak.

Black Desert Dünyası Cadılar Bayramı Kutlamalarına Hazırlanıyor! 22 Ekim tarihine kadar Black Desert Türkiye ve MENA’da devam edecek olan VEFA Etkinliği sayesinde Maceracılar %10 İndirim Kuponu, Binek Becerisi Değişim Kuponu, Zanaatkar Hafızası, ve Lauren Ailesi Hediye Kutusu gibi çeşitli eşyalar kazanabilecekler.