Ana Sayfa Global Haberler Black Desert Av Mevsimi Ödüller ve Fırsatlarla Geliyor

Black Desert Av Mevsimi Ödüller ve Fırsatlarla Geliyor

Black Desert Av Mevsimi Ödüller ve Fırsatlarla Geliyor! Black Desert’te av mevsimi, 5 heyecan verici etkinlik, bol bol ödüller ve paketlerde %50 indirim fırsatı ile geliyor.

910
Black Desert Av Mevsimi Ödüller ve Fırsatlarla Geliyor
Black Desert Av Mevsimi Ödüller ve Fırsatlarla Geliyor

Black Desert Av Mevsimi Ödüller ve Fırsatlarla Geliyor! Black Desert’te av mevsimi, 5 heyecan verici etkinlik, bol bol ödüller ve paketlerde %50 indirim fırsatı ile geliyor.

Sarı Yaşam Beceri Eşyaları’nın bütün potansiyelini keşfederken, birçok canavarla mücadele edilen Canavarları süpür, Black Desert Av Mevsimi başlıyor! Manos Yaşam Eşyası ile Black Desert Türkiye ve MENA’da, maceracılar yeni yaşam beceri ögelerini cesaret gerektiren maceralarda test ederken ödüller kazanabilir.

Bonuslar, Etkinlikler ve Paketlerde %50 İndirim

Av Mevsimi’nin başlangıcını kutlamaya başlayan Maceracılar, Black Desert Türkiye ve MENA’da bu hafta boyunca 5 heyecan verici etkinlikte sınırlı bir süre boyunca bol bol ödül kazanabilecek. Ayrıca hot time etkinlikte maceracılar eşi görülmemiş bonuslar kazanacaklar. Hafta sonları etkin hale gelecek olan bu bonuslar beceri EXP’i için %300’e ve beceri EXP’i için %30’a varan artış sağlamakla beraber hem yeni katılan hem de dönüş yapan maceracıların Black Desert evrenini keşfederken destekçisi olacak. Hafta içi de EXP artışından oyuncular yararlanabilecek.

Black Desert Av Mevsimi Ödüller ve Fırsatlarla Geliyor! Ayrıca, Black Desert evreninde yeni başlayan Supporter programı ile seçilmiş tecrübeli Maceracılar, hem yeni katılan hem de geri dönecek olan oyuncuların oyuna adapte olabilmeleri için yardımcı olacaklar. Kendine bir zorluk arayanlar ise bu süre zarfında gerçekleşecek olan kısa süreli özel etkinlikler, Marni’nin Taşı etkinliği ve Dünya Bosslarından düşen eşyaları elde etme şansının artışı ile Black Desert evreninde yerini alarak ödüllerden faydalanabilir. Bu maceraya dahil olmak ve en verimli sezona katılmak isteyen oyuncular, Black Desert Türkiye ve MENA’nın resmi websitesindeki paketlerde geçerli olan %50 indirimi kaçırmasınlar. Ayrıca Steam üzerinde de 24-30 Eylül tarihleri arasında paketler yine %50 indirimli olarak satışta olacak.

Yeni güncelleme ile Yaşam Becerilerinde fark yaratacak

Yeni sezonun başlangıcı aynı zamanda son güncelleme ile yeni Yaşam Becerileri’n’i de beraberinde getiriyor. En üst seviye Manos eşyaları da ilk kez Black Desert TR & MENA dünyasında sahneye çıkıyor. Bu yeni yaşam becerileri öğelerini tamamlamak için, Maceraperestlerin ihtiyacı olan bazı işçilik malzemelerini elde edebilecekleri yeni görevler de eklendi. Black Desert dünyasında keşfedilecek o kadar çok şey var ki, Maceracılar bu değişim sezonuna büyük fırsatlarla merhaba diyecekler!

Güncelleme ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz: tr.playblackdesert.com.