Ana sayfa Global Haberler Bandai Namco Yeni Bir Ortaklık Kurdu!

Bandai Namco Yeni Bir Ortaklık Kurdu!

16
bandai-namco-yeni-bir-ortaklik-kurdu

Bandai Namco Yeni Bir Ortaklık Kurdu! Dünya çapında en büyük, en geniş ve en kapsamlı oyun firmalarından biri olan Bandai Namco bu günlerde yeni bir ortaklık anlaşması yapması ile gündem oluyor. Güvenilir kaynaklardan gelmiş olan haberlere göre Japonya merkezli dev bir oyun firması olan Bandai Namco kendisi gibi Japonya merkezli bir firma olan ILCA ile birlikte ortak bir firma kurdu.

Yeni ortaklığın ismi Bandai Namco Aces

Bandai Namco ve ILCA firmalarının ortak bir anlaşma ile kurdukları firmanın ismi ise Bandai Namco Aces. Firmanın hayranlarını oldukça heyecanlandırmış olan bu haber yeni oyun beklentilerini de artırdı. Bandai Namco ve ILCA yetkililerinin yapmış oldukları açıklamalara göre iki firmanın ortaklaşa kurmuş olduğu Bandai Namco Aces firması ortak bir amaç için birleşiyor. İşte hayranları heyecanlandıran nokta da tam olarak burası. Firma yetkilileri Bandai Namco Aces firmasının ana hedefinin fotorealistik, yani gerçekçi grafik sistemlerine sahip olan yüksek kaliteli oyunlar yapmak olduğunu açıkladı.

bandai-namco-yeni-bir-ortaklik-kurdu-2

Bandai Namco Yeni Bir Ortaklık Kurdu! Bandai Namco firması daha önce efsane Tekken serisi ile bilinen, tarihi boyunca son derece fotorealistik yani gerçekçi grafiklere sahip olan ve yüksek kalibrede üretilen oyunlara zaten sahip. Bu konuda oldukça tecrübeli ve iddialı olan Bandai Namco firmasının ILCA ile yapmış olduğu bu yeni ortaklık sonucu ortaya çıkan Bandai Namco Aces firmasının ortaya çıkaracağı oyunlar ise hala büyük bir merak konusu. Çok daha fazla oyun endüstri haberi için Hubogi sayfasını takipte kalın.