Ana sayfa Global Haberler Bandai Namco Logo Değişikliğine Gidiyor!

Bandai Namco Logo Değişikliğine Gidiyor!

14
bandai-namco-logo-degisikligine-gidiyor

Bandai Namco Logo Değişikliğine Gidiyor! 2005 yılı başından beri Namco’nun Bandai ile birleşme kararı sonrasında ortaya çıkan logoda değişim kararı alındı. 2006 yılında Namco Bandai Games adı ile faaliyetlerine başlayan şirket 2014 yılında ise Namco Bandai Games ve Namco Bandai Studios’u Bandai Namco adı altında toplamıştı. O yıldan bu yana aynı logo ile görmeye alıştığımız şirket aldığı karar ile logosunda revizeye gitmeye hazırlanıyor. Taslak halinde tanıtımı yapılan yeni logonun önümüzdeki günlerde resmi olarak da tanıtılması bekleniyor.

Şirketi temsil eden sarı kırmızı renkler yeni logoda artık olmayacak. Renkli yapısı ile akıllara kazınan Bandai Namco logosunun yeni halinde eski renkler yer almayacak. Renk ve logo dahil yeniliğe gitme kararı alan şirket yeni logosu hakkında da çalışmaları yayınladı. Şirket tarafından yayınlanan yeni logo çalışmaları şu şekilde;

bandai-namco-logo-degisikligine-gidiyor

Bandai Namco Logo Değişikliğine Gidiyor! Yukarıdaki logolara baktığımızda yeni logodaki pembe renk ve siyah font eskisine nazaran sade ve minimal bir hal almış. Dünya genelinde firmaların son zamanlarda benimsediği minimalistik tasarım akımına Bandai Namco’da eklenmiş oldu. Şirketin yeni logoyu ne zaman kullanmaya başlayacağı konusunda henüz net bir açıklama yapılmış değil. Marka kimliğini koruma açısından sarı ve kırmızı renkleri kullanmak daha etkili bir çalışma olabilirdi düşünceleri artıyor. Bandai Namco ve çok daha fazla oyun endüstri haberleri için Hubogi sayfasını takipte kalın.