Ana sayfa Global Haberler Amazon Prime Ağustos Ayında Üyelerine 6 Oyunu Ücretsiz Sunuyor

Amazon Prime Ağustos Ayında Üyelerine 6 Oyunu Ücretsiz Sunuyor

190
Amazon Prime Ağustos Ayında Üyelerine 6 Oyunu Ücretsiz Sunuyor

Amazon Prime Ağustos Ayında Üyelerine 6 Oyunu Ücretsiz Sunuyor! Amazon Prime Gaming her ay birçok harika oyun içeriğini abonelerine ücretsiz olarak sunuyor. Abonelerinin herhangi bir ek ücret ödemeden oyun kütüphanelerine ekleyebileceği yeni oyunlar Prime Gaming tarafından duyuruldu. Ağustos ayında Prime abonelerini birbirinden keyifli 6 ücretsiz oyun bekliyor!

Geçen ay Far Cry 4 ve WRC 8 FIA World Rally Championship gibi oyun dünyasında ses getiren oyunları aboneleri ile buluşturan Prime Gaming’de bu ay oynaması oldukça keyifli 6 yeni oyun bulunuyor.

Amazon Prime Ağustos Ayında Üyelerine 6 Oyunu Ücretsiz SunuyorAmazon Prime Gaming Ağustos 2022 Ücretsiz Oyunlar

7.90 TL ücrete sahip Amazon Prime aboneliği ile birçok farklı oyun içeriğine ücretsiz olarak erişebiliyorsunuz. Eğer bir Prime üyeliğiniz bulunmuyor ve ilk kez abonelik oluşturuyorsanız bir ay ücretsiz deneme sürümünden de yararlanabiliyorsunuz. İşte Prime Gaming ile bu ay ücretsiz olan oyunlar:

Ağustos 2022 Ücretsiz Oyunlar

  • StarCraft: Remastered
  • Zak McKracken and the Alien Mindbenders
  • Beasts of Maravilla Island
  • Recompile
  • ScourgeBringer
  • Family Mysteries: Poisonous Promises

Amazon Prime Gaming, bedava oyunların yanında bazı yapımlar için ücretsiz paketler de sunuyor. Bu ay, Pokémon Go, Apex Legends, Fall Guys, PUBG: Battlegrounds ve Roblox gibi oyunların bazı içerikleri bedava olacak. Bu içerikler ve bedava yapımlar aboneliğiniz bitse de kütüphanenizde ve oyun içerisinde erişilebilir olmaya devam ediyor.

Amazon Prime Ağustos Ayında Üyelerine 6 Oyunu Ücretsiz SunuyorNasıl Amazon Prime Üyesi Olunur?

Amazon’un Prime sayfasına giderek 30 gün ücretsiz denemeye tıklayarak Amazon hesabınız ile giriş yapın. Daha sonra hesap ayarlarınıza girip bir ödeme yöntemi oluşturmanız gerekiyor. Amazon web sitesinde yer alan adımları takip ederek kısa bir sürede Amazon Prime üyeliğinizi oluşurabilirsiniz. Her ay bedava oyunlar ve oyun içi içerikler gibi pek çok hizmetin sunulduğu Gaming Prime için ise ekstra bir ekstra bir ücret ödemenize gerek kalmıyor. 7,90 TL ücret ile alınan Amazon Prime aboneliği, Amazon Prime, Amazon Prime Video ve Amazon Prime Gaming üyeliklerinin hepsini bir arada sunuyor.

Daha fazla oyun haberi için Hubogi‘yi takip etmeye devam edin!