A Total War Saga: TROY, Epic Games Store’da Kısa Süreliğine Ücretsiz!

  787
  A Total War Saga: TROY, Epic Games Store'da Kısa Süreliğine Ücretsiz!
  A Total War Saga: TROY, Epic Games Store'da Kısa Süreliğine Ücretsiz!

  Epic Games Store, haftalık verdiği ücretsiz oyunlarla pek çok oyuncunun ilgisini çekmeyi başarmıştı. Birçok popüler oyunu ücretsiz olarak hediye eden firma oyun sektörünün gelişimi için de farklı sözleşmeler imzalamış ve övgüleri toplamıştı. Epic Games Store’un geçtiğimiz aylarda duyurduğu başka bir anlaşma ise oyun sektöründe bir ilk olarak tarihe geçmişti.

  Yapılan anlaşmaya göre oyun sektörünün köklü firmalarından biri olan SEGA’nın “A Total War Saga: TROY” isimli oyunu yayınlandığı ilk gün Epic Games Store üzerinde 24 saat boyunca ücretsiz olarak elde edilebilecekti. Serinin hayranları arasında hızla yayılan bu anlaşma bugün itibarıyla gerçekleşti. A Total War Saga: TROY oyununu 24 saat boyunca ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilir ve kalıcı olarak oyuna sahip olabilirsiniz. Oyunun fiyatının 215 TL olarak belirlendiğini de hatırlatalım.

  a-total-war-saga-troy-epic-games-storeda-kisa-sureligine-ucretsizKampanya 14 Ağustos saat 16.00’da sona erecek. Buraya tıklayarak oyunun mağaza sayfasına gidebilir ve “Yükle” butonuna tıklayarak oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Anlaşma gereği oyun Steam’e 2021 yılında gelecek.

  A Total War Saga: TROY

  “Bu efsanevi devirde, dünyada kahramanlar dolaşırdı. Truva’nın cesur prensi Paris, Sparta’nın güzel kraliçesini kaçırarak herkesin ağzını açık bıraktı. Birlikte uzaklara yelken açarlarken, Kral Menelaus onun adını lanetledi. Ne pahasına olursa olsun karısını geri getirmeye ant içti…”

  a-total-war-saga-troy-epic-games-storeda-kisa-sureligine-ucretsizÜlkemiz sınırları içerisinde gerçekleşen Truva Savaşı’nı konu alan oyun, daha şimdiden pek çok oyuncunun heyecanlanmasına sebep oldu. Total War serisinin son oyunu olan TROY, Yunan Mitolojisi ile sıra tabanlı strateji unsurlarını birleştirerek oyunculara sunuyor.

  Homeros’un oldukça bilinen İlyada destanından ilham alan TROY ile Truva Savaşı’nın önemli anlarını deneyimleme imkanı bulacak ve kendi stratejinizle galip gelmeye çalışacaksınız. Oyunda hem Yunan olarak hem de Truvalı olarak savaşabileceğinizi de belirtelim. Bu sayede savaşın her iki taraf için de ne kadar önemli olduğunu kavrayabilecek ve gerçekleri ortaya çıkartabileceksiniz.

  Oyunda 8 ikonik karakteri canlandırabileceksiniz. Akhilleus, Hektor, Prens Paris, Kral Menelaus ve diğer 4 karakterden birini seçerek Truva’yı kurtarmaya çalışın ya da fethetmek için saldırın.

  Yunan mitolojisindeki Minotor, Kikloplar, Devler ve Kentaurlar gibi yaratıkları savaşın önemli anlarında yardımınıza çağırabileceğinizi de unutmayın.

  a-total-war-saga-troy-epic-games-storeda-kisa-sureligine-ucretsizYUNAN MİTOLOJİSİNİ YAŞA
  “Homeros’un romantizm ve savaş konulu İlyada destanından ilham alan A Total War Saga: TROY, Truva Savaşı’nın tarihi dönüm noktalarına odaklanarak daha önce hiç olmadığı gibi canlandırıyor.”
  TRUVA SAVAŞI’NI DENEYİMLE
  “TROY, bu efsanevi çekişmeyi hem Yunan hem de Truvalı bakış açılarından keşfederek mitin ve efsanenin aşamalarını inceliyor ve olaylara yol açmış olabilecek gerçekleri açığa çıkarıyor.”
  KAHRAMANINI SEÇ
  “Ünlü savaşçı Akhilleus, soylu muhafız Hektor, şımarık prens Paris ve intikamcı kral Menelaus dâhil sekiz ikonik kahramandan biri olarak Truva krallığını kurtarmak veya fethetmek için savaş.”
  TUNÇ DEVRİ İMPARATORLUĞU KUR
  “A Total War’un büyük, sıra tabanlı imparatorluk yönetimi ve olağanüstü gerçek zamanlı savaşlarıyla, eylemlerin savaşın gidişatını değiştirebilir. Tunç Devri’ndeki Akdeniz’i çarpıcı bir şekilde yansıtan bu geniş bölgeyi fethederken strateji, devlet yönetimi, diplomasi ve topyekûn savaş ile imparatorluğunu kur.”
  EFSANEVİ BİRLİKLERİN YANINDA SAVAŞ
  “Yunan mitolojisindeki Minotor, Kikloplar, Devler ve Kentaurlar gibi yaratıklardan esinlenen efsanevi birlikleri savaşın en önemli anında yardıma çağırabilirsin.”